Za město krásnější 2015

18.05.2015 20:13

Komise komunitního plánování ve spolupráci s českoskalickou firmou AGRO CS a Zahradnictvím Hrabík vyhlašuje v roce 2015 opět soutěž pro všechny, jejímž cílem je zvelebit naše město vašimi vlastními silami a kreativními nápady. Jedná se o zelenou výzdobu našich obydlí a čistotu kolem domů. Soutěže se mohou zúčastnit jednotlivci i kolektivy, každý, kdo si na svém balkoně, před svým domem nebo okně založí květinovou výzdobu, která bude viditelně zkrášlovat město při pohledu z ulice.

Květinovou výzdobou se rozumí rozkvetlé truhlíky, květináče, nápadité kvetoucí dekorace a záhony v předzahrádkách.

Pravidla soutěže:

• soutěž proběhne ve dvou kategoriích jednotlivci a kolektivy (firmy, restaurace, školy, bytové domy atd.) pod společným názvem: „Venkovní výzdoba oken, balkonů a předzahrádek“
  • výzdoba musí být orientována do veřejných prostranství a ulic, aby byla volně viditelná
  • soutěžící mohou v termínu od 1.6.2015 do 30.9.2015 zasílat fotografie opatřené jménem, adresou a telefonickým kontaktem na e-mailovou adresu soutez@ceskaskalice.cz nebo osobně předat na podatelně městského úřadu
  • v průběhu soutěže budou fotografie zveřejňovány na webových stránkách města
  • porota složená ze členek, partnerů projektu a aktivistů komise komunitního plánování vyhodnotí tři nejlépe vyzdobená místa v obou kategoriích
  • soutěžící na prvních třech místech budou odměněni věcnými cenami od Města Česká Skalice, produkty od partnera AGRO CS a dárkovými poukazy od firmy Zahradnictví Hrabík na slavnostním vyhlášení

• vyhlášení soutěže a předání cen proběhne v říjnu 2015
  • doplňující dotazy Vám rádi zodpovíme na e-mailu soutez@ceskaskalice.cz nebo na čísle 491 490 011

„Rozkvetlá podívaná, pohladí i potěší“

V České Skalici 15.4.2014

předsedkyně komunitní komise Martina Libnarová